Nástrojár lisovacích foriem

  •  Bratislava
  •  P-50/2016

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- montáž, demontáž a údržba jednotlivých častí lisovacích nástrojov, prípadne výmena nových častí
- sledovanie stavu nástrojov; návrh a vykonávanie výmeny nástrojov
- vytváranie a aktualizácia strojných manuálov
- výroba, zmena, zapracovanie pracovných nástrojov podľa dát, čítanie technickej dokumentácie
- určovanie príčin zmeny technických parametrov výlisku a ich odstraňovanie
- tušírovanie, hodnotenie tušírovania a zapracovanie
- kontrola povrchu nástrojov
- výroba náhradných dielov použitím rôznych strojných zariadení

Ponúkaný plat:
- dohodou

Termín nástupu:
- dohodou

Iné výhody:
- atraktívne finančné ohodnotenie
- stabilné pracovné miesto v zahraničnej firme
- možnosť osobného rastu a odborných školení
- rozsiahly sociálny program

Druh pracovného pomeru:
- plný úväzok

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie:
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- ukončené vzdelanie strojárskeho alebo technického zamerania

Jazykové znalosti:
- aktívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:
- prax v odbore
- skúsenosti s prácou na lisovacích strojoch
- čítanie technických výkresov, manuálna zručnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť, flexibilita
- ochota ďalej sa vzdelávať, zúčastňovať sa školení v koncernových závodoch v Európe
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

Výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2426329  Dátum zverejnenia: 6.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.