Dispečer pre železničnú vlečku

  •  Bratislava
  •  P-20/2016

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

• Zabezpečenie železničnej dopravy v závode VW Slovakia
• Riadenie posunovacích čát
• Organizácia železničných prepráv mimo areálu VW Slovakia
• Kontrola, spracovanie a vystavenie podkladov k prepravám
• Príprava podkladov, správ, štatistík, analýz k prepravám
• Preverovanie informácií a nákladov spojených s fakturáciou
• Technické zabezpečenie procesov v rámci železničnej vlečky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

• Úplné SŠ vzdelanie s maturitou
• Odborná prax v železničnej doprave min. 5 rokov
• Praktická skúsenosť v odbore (výpravca, dispečer, rušňovodič) výhodou
• Odborná spôsobilosť pre železničné dráhy a vlečky (OS 506 alebo OS 19)
• Vodičský preukaz skupiny B
• Komunikácia, flexibilita, zodpovednosť, spolupráca, ochota učiť sa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

Logistika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2409523  Dátum zverejnenia: 25.1.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.