Change Management Practitioner (Junior)

  •  Bratislava
  •  P-51/2016

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- Správa portfólia zmenových požiadaviek na systémoch, alebo infraštruktúre
- Komunikácia s projektovými vedúcimi ohľadom plánovaných zmien
- Reporting plánovaných a vykonaných zmien
- Review dokumentácie
- Spolupráca s Change a Release manažérmi
- Preverovanie rizík spojených s implementáciou zmien
- Odsúhlasovanie Backout stratégie a komunikačného plánu

Ponúkame:
- Zaujímavé finančné ohodnotenie, vianočný a dovolenkový plat
- Možnosť osobného rastu formou odborných a soft skillových školení
- Bezplatné jazykové kurzy
- ITIL školenia s certifikačnou skúškou

Iné benefity:
- Doplnkové dôchodkové poistenie
- Zľavy pre zamestnancov pri nákupe rôznych tovarov a služieb (napr. fitnescentrum, rekreačné a rehabilitačné pobyty, atď.)
- Príspevok na stravovanie vo firemných kantínach
- Zľavy na nákup a servis koncernových automobilov
- Atraktívny operatívny leasing pre zamestnancov
- Príspevok pri narodení dieťaťa a ďalších mimoriadnych rodinných situáciách, benefity pre rodiny s deťmi
- Jubilejné pracovné odmeny
- A mnoho ďalších výhod

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie:
- Vysokoškolské I. alebo II. stupňa, pozícia vhodná aj pre absolventa

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk aktívne ALEBO nemecký jazyk aktívne

Počítačové znalosti:
- MS Office - pokročilý
- Znalosť nástrojov Service Managementu výhodou

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:
- Prehľad ITIL alebo ISO20.000
- Ľubovoľný štandard pre projektový manažment (napr.: PRINCE2)
- Komunikatívnosť a tímová práca

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Informačné technológie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2397218  Dátum zverejnenia: 16.1.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.