Zmenový vedúci obsluhy energetického hospodárstva

  •  Bratislava
  •  P-206/2015

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- Zabezpečenie dodávky energií v závode Bratislava, riadenie tímu 8 pracovníkov.
- Plánovanie úprav a opráv zariadení energetického hospodárstva.
- Zosúladenie, odsúhlasenie revízií, školenia, kontroly odstraňovania závad.
- Kontrola a sledovanie zmien a legislatívnych predpisov.
- Technické prerokovanie zadaní s firmami pred/po odovzdaní cenovej ponuky
- Zadávanie požiadaviek na objednanie do systému SAP.

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- SŠ vzdelanie a 5 rokov praxe ALEBO VŠ techn. smeru a 3 roky praxe (zameranie v energetike vítané)
- vyhláška 508/2009
- práca s PC (MS Office, SAP)
- vodičský preukaz B
- technické znalosti
- dobré komunikatívne a organizačné schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita,odolnosť voči stresu
- zdravotná spôsobilosť na prácu v noci
- znalosť nemeckého jazyka výhodou, nie podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Energetika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2340930  Dátum zverejnenia: 25.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.