Nákupca

  •  Bratislava
  •  P-232/2015

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- Prieskum trhu a vyhodnotenie trhových potenciálov, ako aj vyvodzovanie príslušných opatrení
- Iniciovanie a koordinovanie výberových konaní
- Vypracovanie cenových porovnaní a plauzibilizácia cien
- Návrh stratégie obchodných rokovaní a jej realizácia po odsúhlasení s nadriadeným
- Benchmark obchodných prípadov, komunikácia s ďalšími koncernovými spoločnosťami
- Prezentácia výsledkov rokovaní v lokálnych a koncernových grémiách
- Sledovanie plnenia a platnosti rámcových zmlúv, realizácia opatrení na zabezpečenie ich priebežnej platnosti
- Vypracovanie objednávok a zmlúv pre dodávateľov, komunikácia s právnym oddelením
- Komunikácia s internými zákazníkmi, poskytovanie informácii a poradenstva
- Vedenie reklamačných konaní
- Práca v sytémoch SAP, MS Office a interných nákupných systémoch

Ponúkaný plat:
- dohodou

Termín nástupu:
- dohodou

Iné výhody:
- možnosť osobného rastu
- zaujímavé a stabilné miesto v zahraničnej firme
- dobré finančné ohodnotenie
- rozsiahly sociálny program

Druh pracovného pomeru:
- plný úväzok

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie:
- ukončené vysokoškolské vzdelanie
- ekonomický, resp. technický smer odbor výhodou

Jazykové znalosti:
- nemecký jazyk aktívne (slovom a písmom)
- anglický jazyk výhodou

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:
- vlastná iniciatíva, tímovosť, asertivita,
- komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť,
- odolnosť voči stresu, efektívna organizácia času,
- ochota učiť sa nové veci.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Nákup

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2329680  Dátum zverejnenia: 16.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.