Referent na oddelení Kvalita montážnej linky elektrika / elektronika

  •  Bratislava
  •  P-236/2015

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- riadenie kvality na montážnej linke so zameraním na elektriku / elektroniku vozidiel
- reklamovanie odchýlok, vykonávanie kontrolných auditov, podpora pri odstraňovaní chýb, vyhodnocovanie nasadených opatrení, sledovanie technických zmien
- definovanie a vyhodnocovanie rizikových montážnych procesov
- koordinácia analýz vzniknutých problémov a stanovenie opatrení
- komunikácia s internými dodávatelmi o vzniknutých chybách

Ponúkaný plat:
- dohodou

Termín nástupu:
- ihneď

Iné výhody:
- atraktívne finančné ohodnotenie
- stabilné pracovné miesto v zahraničnej firme
- možnosť osobného rastu a odborných školení v koncernových závodoch
- rozsiahly sociálny program

Druh pracovného pomeru:
- plný úväzok

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie:
- ukončené stredné odborné vzdelanie s maturitou s elektrickým zameraním / vysokoškolské vzdelanie s elektrickým zameraním

Jazykové znalosti:
- nemecký jazyk – aktívne slovom aj písmom
- anglický jazyk – výhodou

Osobnostné predpoklady a ďalšie požiadavky:
- pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventa
- znalosť MS Office, Powerpoint, Excel
- vodičský preukaz typu B
- schopnosť pracovať v časovej tiesni , pod stresom
- komunikatívnosť, kreativita, zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, tímovosť, spoľahlivosť, dynamickosť, flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Riadenie kvality

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2326713  Dátum zverejnenia: 12.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.