Odborný referent v materiálovom laboratóriu

  •  Bratislava
  •  P-231/2015

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- Materiálové skúšky na plastových, kovových dieloch, resp. elastoméroch podľa technických požiadaviek vo výkrese
- Riešenie auditových, sériových a zákazníckych reklamácií
- Pravidelná sériová kontrola dielov
- Písanie laboratórnych správ
- Starostlivosť o meracie prístroje
- Komunikácia výsledkov s externými dodávateľmi
- Komunikácia výsledkov v rámci koncernu Volkswagen

K Vašej žiadosti poprosíme priložiť životopis, diplom o ukončení VŠ štúdia, prípadne certifikát o úrovni jazykových schopností.

Iné výhody:
- Atraktívne finančné ohodnotenie
- Stabilné pracovné miesto v zahraničnej firme
- Možnosť osobného rastu a odborných školení v koncernových závodoch
- Rozsiahly sociálny program

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie:
- Ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa (technické zameranie výhodou)

Jazykové znalosti:
- Nemecký jazyk – aktívne slovom aj písmom
- Anglický jazyk – základy

Osobnostné predpoklady a ďalšie požiadavky:
- Vhodné pre absolventov, prax v odbore vítaná
- Znalosť MS Office, Windows
- Komunikatívnosť, kreativita, zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, tímovosť, spoľahlivosť, dynamickosť, flexibilita
- Schopnosť pracovať v časovej tiesni, pod stresom
- Vodičský preukaz typu B

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Riadenie kvality

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2326685  Dátum zverejnenia: 12.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.