Referent tímu Plánovanie technického vzdelávania

  •  Bratislava
  •  P-219/2015

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- Tvorba kvalifikačných opatrení/profilov pre technické odborné útvary
- Nastavenie kvalifikácií pre nábehové projekty
- Spolupráca s technickými odbornými útvarmi pri plánovaní a realizácii vzdelávacích aktivít
- Spolupráca s dodávateľmi vzdelávacích aktivít
- Spolupráca s vedením nábehových projektov
- Kvalifikačná príprava a rozvoj zamestnancov

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
- Znalosti a skúsenosti z oblasti výroby
- Znalosti MS Office (Outlook, Excel, Power Point)
- Skúsenosť s prácou v SAP (FI/HR) výhodou
- Analytické myslenie, komunikatívnosť, proaktivita, kreativita, organizačné schopnosti
- Aktívna znalosť nemeckého jazyka podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Ľudské zdroje

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2312652  Dátum zverejnenia: 3.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.