Quality Manager pre IT Services

  •  Bratislava
  •  P-166/2015

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- Trvalé zabezpečenie kvality IT systémov počas ich celého životného cyklu (projekt, operatívna prevádzka až po vyradenie z prevádzky)
- Trvalé zabezpečenie kvality Service Operation procesov ako Incident Management, Problem Management, Change Management, Release Management, Service Level Management, Event Management, Availability Management, Capacity Management, Configuration & Asset Management, License Management a iné.
- Analýza sťažností (Complaint) a podnetov od VW pracovníkov. Komunikácia s užívateľmi, procesnými manažérmi a Quality manažérom servisného partnera. Poskytnutie riešenia užívateľovi. Definovanie nápravných opatrení a ich dosledovanie.
- Identifikácia možností na zlepšovanie, zhromažďovanie vhodných kandidátov na KVP - kontinuálny proces zlepšovania.
- Zabezpečenie vyškolenia pracovníkov oddelenia k novým procesom
- Uverejňovanie nových dokumentov - posielanie Newsletter, aktualizácia uCMDB, ukladanie dokumentácie na DMS
- Definovanie Dokumentačného štandardu, udržiavanie aktuálnosti štandardu v prípade nových požiadaviek
- Aktualizácia Knowledge databázy - riadenie a realizácia interných / externých procesných auditov
podľa ITIL alebo ISO 20.000
- Neustále zlepšovanie IT procesov (projekty, prevádzka)
- Zabezpečenie kvality pre výkony dodávateľov IT servisných služieb
- Optimalizácia spolupráce medzi projektovým oddelením, testovacím centrom a IT prevádzkou

Ponúkaný plat:
- dohodou

Termín nástupu:
- ASAP

Iné výhody:
- možnosť osobného rastu
- zaujímavé a stabilné miesto v zahraničnej firme
- dobré finančné ohodnotenie
- rozsiahly sociálny program

Druh pracovného pomeru:
- plný úväzok

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie:
- vysokoškolské II. stupňa technického zamerania
- odbor informačné technológie výhodou

Jazykové znalosti:
- nemecký jazyk základy a anglický jazyk aktívne ALEBO nemecký jazyk aktívne

Počítačové znalosti:
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint – pokročilý
Znalosť nástrojov Service Managementu výhodou

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:
- vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
- prax v odbore výhodou
- prehľad ITIL alebo ISO20.000
- ľubovoľný štandard pre projektový manažment (napr.: PRINCE2)
- komunikatívnosť a tímová práca

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Informačné technológie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2250027  Dátum zverejnenia: 15.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.