Špecialista komunikácie - elektronické média

  •  Bratislava
  •  P-108/2015

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- obsahová a administrátorská správa intranetu a webovej stránky spoločnosti
- výber a redakčné spracovanie tém pre rôzne elektronické komunikačné kanály v internej a externej komunikácii
- realizácia interných a externých komunikačných kampaní v elektronických médiách
- príprava komunikačnej stratégie v oblasti elektronických médií
- správa a rozvoj sociálnych médií spoločnosti (Facebook, youtube, linkedin, blog)
- relaunch elektronických médií spoločnosti
- úzka spolupráca s IT oddelením

Ponúkaný plat:
- dohodou

Termín nástupu:
- dohodou

Druh pracovného pomeru:
- plný úväzok

Oddelenie komunikácie VW SK je viacnásobným držiteľom Grand Prix Podnikové médium roka a v roku 2014 získalo
ocenenie PROKOP v kategórii Interná komunikácia.

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie:
- ukončené VŠ vzdelanie v oblasti komunikácie, médií, ekonomiky, IT, alebo príbuzných odborov
- minimálne 3-ročné skúsenosti z oblasti komunikácie alebo online médií
- skúsenosti s editovaním v backend systémoch
- skúsenosti s písaním textov
- komunikatívnosť, tímovosť
- dôslednosť pri príprave a realizácii kampaní
- aktívny záujem o moderné elektronické médiá
- dobré znalosti práce s MS Office
- organizačné schopnosti
- samostatná projektová práca
- flexibilita
- vodičský preukaz sk. B

Jazykové znalosti:
- nemecký jazyk – aktívne, resp. anglický jazyk

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Žurnalistika / Komunikácia / Médiá

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2162670  Dátum zverejnenia: 30.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.