Koordinátor praktického vzdelávania

  •  Bratislava
  •  P-61/2015

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- Identifikácia, zriadenie a implementácia vzdelávacích staníc na prevádzkach v súlade s koncernovými štandardami
- Plánovanie, monitorovanie a hodnotenie praktického vzdelávania na prevádzke
- Účasť na realizácii vzdelávania ako inštruktor
- Koordinácia pri kontrole učebných cieľov
- Koordinácia záverečných projektov účastníkov vzdelávania
- Spoluúčasť na záverečných skúškach ako člen skúšobnej komisie

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- VŠ v oblasti konštrukcií strojov alebo elektrotechniky
- Doplňujúce odborné pedagogické vzdelanie výhodou
- Znalosti v priemyselnej riadiacej a automatizačnej technike, hlavne vo všetkých relevantných systémoch Siemens, najmä prax so Siemens S7-300
- Znalosti pneumatiky, elektropneumatiky, hydrauliky a elektrohydrauliky
- Znalosti technológie trieskového obrábania, ručného aj strojového, výhodou
- Prax v danej oblasti min.5 rokov
- Ovládanie programov balíku Office (Excel, Word, Power point)
- Nemecký alebo anglický jazyk výhodou

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Vzdelanie / Školstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2118634  Dátum zverejnenia: 25.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.