Mechatronik - 2-ročný vzdelávací program

  •  Bratislava
  •  P-83/2015

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

Volkswagen Slovakia štartuje od septembra 2015 ďalší ročník
vzdelávacieho programu dalšieho vzdelávania podľa nemeckého
duálneho vzdelávacieho systému, 2-ročný kurz akreditovaný
Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR a zároveň
certifikovaný Slovensko-nemeckou obchodnou a priemyselnou
komorou.
Mechatronik je jedna z najinovatívnejších, najmnohostrannejších a
najžiadanejších profesií v modernom priemyselnom svete
špickových technológií.

Ponúkame:
- špickové odborné vzdelanie u najväčšieho európskeho výrobcu
automobilov
- teoretická aj praktická čast priamo v areáli bratislavského závodu
- atraktívne finančné ohodnotenie už počas odbornej prípravy
- počas doby vzdelávania pracovnú zmluvu na dobu určitú
- možnost využívat atraktívny sociálny program spoločnosti
Volkswagen Slovakia

K žiadosti prosím priložte životopis, motivačný list a posledné
vysvedčenie.

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- minimálny vek 18 rokov
- minimálne výučný list v technickom odbore
- záujem o matematiku a techniku
- dobrá priestorová predstavivosť a remeselná zručnosť
- chuť učiť sa nemecký jazyk

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2115093  Dátum zverejnenia: 20.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.