Odborný referent v materiálovom laboratóriu

  •  Bratislava
  •  P-75/2015

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- meranie a vyhodnocovanie vonkajších farieb
- vizuálne hodnotenie a celkový colormatching karosérie a nadstavbových dielov
- riešenie auditových a sériových reklamácií farbeného odtieňa
- pravidelná kontrola sériových farieb
- skúšky priľnavosti laku na exteriérových lakovaných dieloch
- písanie laboratórnych správ
- starostlivosť o meracie prístroje
- komunikácia výsledkov s externými dodávateľmi
- komunikácia výsledkov v rámci koncernu Volkswagen

K Vašej žiadosti poprosíme priložiť životopis, diplom o ukončení VŠ štúdia, prípadne certifikát o úrovni jazykových schopností.

Ponúkaný plat:
- dohodou

Termín nástupu:
- ihneď

Iné výhody:
- atraktívne finančné ohodnotenie
- stabilné pracovné miesto v zahraničnej firme
- možnosť osobného rastu a odborných školení v koncernových závodoch
- rozsiahly sociálny program

Druh pracovného pomeru:
- plný úväzok

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie:
- ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa (technické zameranie výhodou)

Jazykové znalosti:
- nemecký jazyk – aktívne slovom aj písmom, skúsenosť s prácou v nemecky hovoriacom prostredí
- anglický jazyk – základy

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Riadenie kvality

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2110602  Dátum zverejnenia: 15.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.