Technik pre plánovanie výrobných pracovísk zvarovne karosérií

  •  Bratislava
  •  P-88/2015

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

Plánovanie a realizácia nových projektov
Plánovanie investícií a ich sledovanie
Integrácia nových produktov
Plánovanie a realizácia projektov vyvolaných tech. zmenou produktu v sériovej výrobe
Optimalizácia výrobných procesov v sériovej výrobe
Vypracovávanie pracovných postupov pre sérovú výrobu

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie:
- VŠ technického smeru

Jazykové znalosti:
- nemecký jazyk - aktívne (slovom aj písmom)
- anglický jazyk - výhodou

Počítačové znalosti:
- MS Office, Microstation, AP, KVS, DMU,SAP,Avon

Ostatné predpoklady, ďalšie požiadavky:
- pOdborná prax 3r. a viac
- schopnosť plánovať a koordinovať ucelené oblasti zariadení
- schopnosť štrukturovanej a systematickej práce
- rozhodnosť, kreativita, inovatívnosť, flexibilita
- schopnosť práce v medzínárodnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Plánovanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2109464  Dátum zverejnenia: 14.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.