Trainee Martin 2015 (technika/ekonomika)

  •  okres Martin
  •  P-39/2015

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Martin
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- Trainee program je ročný adaptačný program určený
pre absolventov VŠ technického a ekonomického smeru, ktorí chcú
rozvíjať svoje odborné znalosti a zaujíma ich ďalší profesijný rast.
- Cieľom programu je získať špecialistov pre odborné útvary a
manažérsky dorast.
- Program začína priamo vo výrobe vozidiel (karosáreň, lakovňa,
montáž) a pokračuje rotáciami v odborných útvaroch, ktoré
procesne súvisia s budúcou pozíciou.
- Záver programu tvorí stáž v niektorom zahraničnom závode
v rámci koncernu VOLKSWAGEN. Súčasťou programu je rozvojový
plán zameraný na posilnenie riadiacich a odborných kompetencií.
- Počas Trainee programu pracujú kandidáti na projektoch
odborných útvaroch. Po absolvovaní programu sú kandidáti
zaradení na cieľovú pozíciu na odbornom útvare vo
VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.
- Obsadzované pozície sú na oddeleniach: výroba, závodová
technika a údržba, plánovanie a logistika.

Ponúkaný plat (brutto):
- dohodou

Termín nástupu:
- september 2015

Iné výhody:
- možnosť kariérneho a osobného rastu
- možnosť absolvovať atraktívny Traineeprogram v zahraničnej
spoločnosti
- vzdelávacie aktivity, odborné a nadodborné školenia
- dovolenkový a vianočný príspevok
- rozsiahly sociálny program (príspevok na dopravu, na
ubytovanie, na domáce a zahraničné rekreácie, bezúročné
pôžičky, zľavy na kúpu automobilu, športové a kultúrne aktivity,
príspevok pri narodení dieťaťa, pri dlhodobej PN, pri úmrtí,
pri pracovnom jubileu, darcom krvi, zdravotná starostlivosť,
stravovanie v závode a pod.)

Druh pracovného pomeru:
- plný úväzok

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie:
- vysokoškolské II. stupňa
- absolvent VŠ rok 2015 resp. 2014
- technické zameranie, napr. strojárstvo, zabezpečenie kvality,
kovové materiály, technologické stroje a zariadenia, spracovanie
materiálov, konštrukcia alebo iný technický smer

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky :
- chuť vzdelávať sa, pracovať na sebe
- iniciatíva a flexibilita
- záujem o odborný a osobnostný rast
- schopnosť tímovej práce
- zodpovednosť a komunikatívnosť
- nemecký jazyk – komunikatívne
- anglický jazyk – výhodou
- MS Office – pokročilý
- vodičský preukaz skup. B

Pozícia vhodná pre absolventa:
- áno

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Ostatné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2077739  Dátum zverejnenia: 11.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.