Zamestnanec / študent duálneho štúdia v Nemecku

  •  Bratislava
  •  P-48/2015

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- Duálne štúdium na DHBW (Duale Hochschule
Baden-Württemberg) spája výhody teoretickej a praktickej
výučby. Štúdium prebieha v nemeckom jazyku v blokoch 2-3
mesiace štúdium a 2-3 mesiace prax, ktoré sa pravidelne striedajú.
Absolvent získa titul Bc.

- Praktické bloky výučby absolvuje študent vo VW SK, rovnako
v podniku vypracuje aj záverečnú bakalársku prácu. Každý modul
končí skúškou alebo prakticky hodnoteným projektom.

- Zameranie štúdia je na BWL-Dienstleistungsmanagement
so špecializáciou na personálne témy. Viac informácií o priebehu
štúdiu nájdete na http://www.heilbronn.dhbw.de/

- Počas štúdia má študent zamestnanecký pomer s podnikom,
poberá plat, má hradené náklady na ubytovanie a školné a
súčasne všetky výhody zamestnanca. Po úspešnom ukončení
štúdia garantujeme pracovnú pozíciu vo VW SK.

Ponúkaný plat (brutto):
- dohodou

Termín nástupu:
- september 2015 – začiatok vo VW SK, október 2015 – začiatok
štúdia v Nemecku
- uzávierka žiadostí je 31.03.2015. Po tomto dátume budeme
kontaktovať kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené podmienky.

Iné výhody:
- možnosť absolvovať atraktívne štúdium v zahraničí
- získanie praxe už počas štúdia u atraktívneho zamestnávateľa
- osobné vozidlo k dispozícii počas štúdia v Nemecku
- možnosť profesijného a osobného rastu
- dovolenkový a vianočný príspevok
- rozsiahly sociálny program (príspevok na dopravu,
na ubytovanie, na domáce a zahraničné rekreácie, bezúročné
pôžičky, zľavy na kúpu automobilu, športové a kultúrne aktivity,
príspevok pri narodení dieťaťa, pri dlhodobej PN, pri úmrtí,
pri pracovnom jubileu, darcom krvi, zdravotná starostlivosť,
stravovanie v závode a pod.)

Druh pracovného pomeru:
- plný úväzok

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie:
- stredoškolské vzdelanie s výbornými výsledkami

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:
- nemecký jazyk – štúdium prebieha v nemčine
- dobré znalosti matematiky
- chuť vzdelávať sa, pracovať na sebe
- iniciatíva a flexibilita
- schopnosť tímovej práce, zodpovednosť a komunikatívnosť
- MS Office – pokročilý
- vodičský preukaz skup. B

Výberové konanie:
- záujemcov prosíme registrovať žiadosť na www.volkswagen.sk
- k žiadosti priložte prosím Váš životopis, motivačný list, prípadne
ak máte certifikát z nemeckého jazyka či potvrdenia o účasti
na mimoškolských aktivitách napr. olympiády, školská odborná
činnosť a pod.
- výberové konanie pozostáva z online testu z nemeckého jazyka
a osobného pohovoru

Pozícia vhodná pre absolventa:
- áno

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Ostatné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2045004  Dátum zverejnenia: 11.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.