Technik pre plánovanie montážnych pracovísk pre sériovú výrobu vozidiel

  •  Bratislava
  •  P-50/2015

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

Plánovanie projektov pre sérovú výrobu vozidiel na montážnej linke pri:
- nábehoch nových modelov vozidiel,
- facelift -och,
- nástupníckych modeloch,
- technických zmenách na vozidle.

Projekty:
- plánovanie montážnych operácii (činností), ich následnosti (nataktovanie) a príprava pracovných postupov pre sérovú výrobu vozidiel s ohľadom na ergonómiu, bezpečnosť pri práci, vyťaženie pracovníkov atdˇ.
- plánovanie pracovísk a výrobných úsekov pre montáž vozidiel vrátane ich vybavenie náradím a prevádzkovými prostriedkami (potrebnou technológiou) s ohľadom na hospodárnosť, ekológiu, prevádzkové náklady atď.

Vypracovávanie technických zadaní v zmysle plánovaných zámerov - pre externých dodávateľov prevádzkových prostriedkov (proces obstarávania)
Posúdenie návrhov technických riešení od externých dodávateľov prevádzkových prostriedkov
Plánovanie investícií (finančných prostriedkov) na zabezpečenie financovania plánovaných zámerov a riadenie výdajov investícií
Riadenie projektov - napr. koordinácia externých dodávateľov pri realizácii naplánovaných zámerov až po uvedenie prevádzkových prostriedkov do prevádzky v sériovej výrobe
Plánovanie investícií, sledovanie a riadenie ich výdajov
Optimalizácia výrobných procesov v sériovej výrobe napr. za účelom zefektívnenia výrobných procesov, zlepšenia ergonómie, znižovania vplyvov na životné prostredie, znižovania prevádzkových nákladov (aplikácia inovatívnych technológií) atď.

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Odborné skúsenosti, špeciálne znalosti:
Požadované vzdelanie:
VŠ technického smeru
Práca s PC (MS Office, Microstation)
Vodičský preukaz skupiny B

Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - aktívne (slovom aj písmom) - podmienkou
Anglický jazyk - výhodou

Osobné predpoklady, dalšie požiadavky:
Schopnosť plánovať, riadiť projekty, koordinovat ucelenú agendu, prezentačné schopnosti, "ekonomické cítenie"
Flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, rozhodnosť, kreativita, inovatívnosť, zmysel pre detail, precíznosť

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Plánovanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 2041764  Dátum zverejnenia: 9.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.