Autoklampiar – výroba vozidiel

  •  Bratislava
  •  P-132/2014

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- finálna úprava povrchu karosérie v procese výroby vozidiel
- kontrola povrchu karosérie a odstraňovanie zistených povrchových nerovností
- oprava zistených nedostatkov na karosérii
- zváranie dielov
- brúsenie povrchu karosérie
- sledovanie sériových nedostatkov na vozidlách a ich eliminácia

Ponúkaný plat:
- dohodou

Termín nástupu:
- január 2015

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- ukončené stredoškolské vzdelanie (výučný list alebo maturita) v odboroch autoklampiar, klampiar alebo stolár
- prax v odbore výhodou, nie podmienkou
- zváračské oprávnenie (ZM -1, Tig, ZM – 7) výhodou

Osobné predpoklady, ďalšie požiadavky
- flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť, zmysel pre detail, precíznosť, manuálna zručnosť

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 1910653  Dátum zverejnenia: 27.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.