Špecialista internej komunikácie

  •  Bratislava
  •  P-124/2014

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

Oddelenie komunikácie VW SK je viacnásobným držiteľom
Grand Prix Podnikové médium roka a v roku 2014 získalo aj
ocenenie PROKOP v kategórii Interná komunikácia.

- výber a redakčné spracovanie tém (text, foto) pre rôzne
komunikačné kanály v internej a online komunikácii
- príprava komunikačnej stratégie v oblasti social media
- etablovanie nových elektronických médií
- správa elektronických médií (intranet, internet, blog, newsletter)
- vyhľadávanie a spracovávanie obsahov pre interné médiá
- príprava externých a interných informačných materiálov
- realizácia interných komunikačných kampaní
- organizovanie fotoshootingov a spolupráca na organizácii
eventov

Ponúkaný plat:
- dohodou

Termín nástupu:
- dohodou

Druh pracovného pomeru:
- plný úväzok

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- ukončené VŠ vzdelanie v oblasti public relations, komunikácie,
žurnalistiky alebo ekonomického smeru
- minimálne 3-ročné skúsenosti z oblasti PR, komunikácie
alebo žurnalistiky
- výborné znalosti písaného slova
- komunikatívnosť
- dôslednosť pri príprave a realizácii kampaní
- aktívny záujem a používanie online a social media
- dobré znalosti práce s MS Office
- organizačné schopnosti
- flexibilita
- vodičský preukaz sk. B

Jazykové znalosti:
- nemecký jazyk – aktívne (úroveň C1)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Žurnalistika / Komunikácia / Médiá

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 1902608  Dátum zverejnenia: 17.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.