Elektrotechnik automatizačnej techniky - 2-ročný vzdelávací program

  •  Bratislava
  •  P-83/2014

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Termín nástupu: 1900-01-01
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

Volkswagen Slovakia štartuje od septembra 2014 prvý ročník 2-ročného vzdelávacieho programu ďalšieho vzdelávania podľa nemeckého duálneho systému.

Elektrotechnik automatizačnej techniky (EAT) je jednou zo žiadaných profesií v modernom priemyselnom svete.

Ponúkame:
- špičkové odborné vzdelávanie u najväčšieho európskeho výrobcu automobilov
- teoretická aj praktická časť programu prebieha priamo v areáli bratislavského závodu
- atraktívne finančné ohodnotenie už počas odbornej prípravy
- počas doby vzdelávania pracovnú zmluvu na dobu určitú
- možnosť využívať atraktívny sociálny program spoločnosti Volkswagen Slovakia

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- minimálny vek 18 rokov
- minimálne výučný list v technickom odbore
- záujem o matematiku a techniku
- dobrá priestorová predstavivosť a remeselná zručnosť
- chuť učiť sa nemecký jazyk

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Vzdelanie / Školstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 1804471  Dátum zverejnenia: 17.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.