Plánovač pre spojovaciu dopravnú techniku

  •  Bratislava
  •  P-75/2014

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Termín nástupu: 1900-01-01
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- vypracovanie konceptov zariadení pre transport karosérií medzi jednotlivými výrobnými halami
- správa CAD dát dopravníkov
- vypracovanie prezentačných podkladov a tech. zadaní
- doprevádzanie dodávateľských firiem počas realizácie projektov
- vedenie preberacieho konania
- posúdenie dodanej dokumentácie dodávateľa

Ponúkaný plat:
- dohodou

Termín nástupu:
- dohodou

Druh pracovného pomeru:
- plný úväzok

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie:
- ukončené VŠ vzdelanie v oblasti strojárstva
- výhodou je viacročná skúsenosť v tejto oblasti
- samostatná práca
- flexibilita
- základné znalosti v oblasti materiálového toku sú výhodou
- MS-Office
- komunikácia s inými odbornými útvarmi
- MicroStation - Poznatky o CAD-systéme, ideálne o Microstation-e

Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - aktívne (slovom aj písmom)

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Plánovanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 1798575  Dátum zverejnenia: 11.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.