Inštruktor priemyselnej mechaniky

  •  Bratislava
  •  P-40/2014

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Termín nástupu: 1900-01-01
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- koncipovanie, plánovanie, realizovanie a hodnotenie praktických a teoretických odborných vzdelávacích opatrení, odborných a nadodborných spôsobilostí vzdelávaných, preškolovaných a iných zamestnancov spoločnosti
- vzdelávanie s ťažiskom na manuálne a mehanické obrábanie kovov, najmä na opracovanie obrobkov na pracovnom stole, na konvenčných a CNC sústruhoch, CNC frézach a ako aj pomocou modernej zváracej techniky
- tvorba komplexných učebných a vyučovacích materiálov
- poradenstvo, hodnotenie, rozvoj a podpora vzdelávaných zamestnancov
- rozvíjať kompetencie vzdelávaných zamestnancov, pričom sa vyžaduje: samostatnosť v plánovaní, vykonávaní a kontrolovaní; pri vyučovacom a pracovnom procese vykonávať činnosti časovo efektívne; zaobchádzať hospodárne s materiálom a prevádzkovými prostriedkami

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie:
- VŠ vzdelanie, resp. univerzitné vzdelanie – Ing. v oblasti konštrukcií strojov alebo elektrotechniky
- doplňujúce odborné pedagogické vzdelanie
- skúsenosti s manuálnym a strojovým opracovaním kovov ako aj s obsluhou CNC strojov
- znalosti a prax vo zváraní
- prax v danej oblasti min. 5 rokov
- PC znalosti: Windows, Excel, Word, PowerPoint

Jazykové znalosti:
- nemecký alebo anglický jazyk – aktívne
- skúsenosť s prácou v nemecky hovoriacom prostredí výhodou

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:
- samostatnosť, proaktivita, orientácia na ciel
- komunikačné schopnosti
- otvorenosť pre tímovú prácu a kooperáciu
- myslieť a konať s orientáciou na zákazníka
- odolnosť voči pracovnému zaťaženiu a flexibilita
- radosť s odovzdávania vedomostí, zvlášť mladým
- vlastná iniciatíva a zodpovednosť
- ochota sa zúčastniť na viacmesačnom odbornom vzdelávaní v zahraničí a na služobných cestách

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Vzdelanie / Školstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 1712860  Dátum zverejnenia: 10.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.