Referent pre plánovanie nových projektov

  •  okres Martin
  •  P-36/2014

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Martin
  • Termín nástupu: 1900-01-01
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

- návrh a plánovanie výroby nových produktov, zapracovanie zmien a dopytov, schvaľovanie výkresov polotovarov, riešenie reklamácií s dodávateľmi, starostlivosť o sériovú technológiu, návrh technológie a náradia
- príprava technických zadaní a dokumentácie pre obstaranie výrobných zariadení, vyhodnocovanie ponúk
- vystavenie procesnej dokumentácie (výrobné a nastavovacie plány, pracovné postupy, uvoľnenia)
- projektová dokumentácia

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie:
- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, stojárske zameranie
- prax v odbore 2 roky
- MS Office: pokročilá znalosť,
- znalosť SAP, ProE, MS Project

Jazykové znalosti:
- nemecký jazky slovom a písmom je podmienkou
- anglický jazyk slovom a písmom výhodou

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:
- samostatnosť, flexibilita, kreativita, logické myslenie, odolnosť voči stresu, zodpovednosť, tímovosť, organizačné schopnosti, komunikatívnosť, vystupovanie na profesionálnej úrovni

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Plánovanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 1710001  Dátum zverejnenia: 7.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.