Trainee Martin 2014

  •  okres Martin
  •  P-45/2014

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Martin
  • Termín nástupu: 1900-01-01
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorého pracovnou náplňou bude:

Trainee program je adaptačný program určený pre absolventov VŠ technického a ekonomického smeru, ktorí chcú rozvíjať svoje odborné znalosti a zaujíma ich ďalší profesijný rast. Cieľom programu je získať špecialistov pre odborné útvary a manažérsky dorast.

Program začína priamo vo výrobe vozidiel (karosáreň, lakovňa, montáž) a pokračuje rotáciami v odborných útvaroch, ktoré procesne súvisia s budúcou pozíciou.

Záver programu tvorí stáž v niektorom zahraničnom závode v rámci koncernu VOLKSWAGEN. Súčasťou programu je rozvojový plán zameraný na posilnenie riadiacich a odborných kompetencií. Počas Trainee programu pracujú kandidáti na projektoch odborných útvaroch. Po absolvovaní programu sú kandidáti zaradení na cieľovú pozíciu na odbornom útvare vo VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Obsadzované miesta sú na oddeleniach: Logistika, Údržba a Plánovanie.
Druh pracovného pomeru
- plný úväzok

Ponúkaný plat (brutto)
- dohodou

Termín nástupu
- september 2014

Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené podmienky.

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- absolvent VŠ rok 2014 resp. 2013
- technický resp. ekonomický smer

Jazykové znalosti
- nemecký jazyk – komunikatívne
- anglický jazyk – výhodou

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky
- chuť vzdelávať sa, pracovať na sebe
- iniciatíva a flexibilita
- záujem o odborný a osobnostný rast
- schopnosť tímovej práce
- zodpovednosť a komunikatívnosť
- MS Office – pokročilý
- vodičský preukaz skup. B

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Ostatné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zamestnanci Volkswagen Slovakia získajú:

  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 1706994  Dátum zverejnenia: 3.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.