Administrácia servisu vozidiel v operatívnom lízingu

VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 98, Bratislava
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Informácie o plate získa uchádzač na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Schvaľovanie servisných prehliadok a opráv
Kontrola fakturovaných servisných položiek
Objednávanie pneumatík a prezúvania vozidiel
Sledovanie veku vozidiel pre vykonanie STK

Spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. ponúka svojim zamestnancom stabilitu nadnárodnej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie, motivačné odmeňovanie a balíček zamestnaneckých výhod.

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu a motivačného listu cez www.profesia.sk
Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Znalosti v oblasti servisu vozidiel
Presnosť a spoľahlivosť
Samostatnosť
Praktické myslenie

Ako dcérska spoločnosť Volkswagen Bank AG a Porsche Bank AG má spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. vedúce postavenie v oblasti financovania osobných a úžitkových automobilov na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3097210  Dátum zverejnenia: 9.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Informácie o plate získa uchádzač na osobnom pohovore.