Obchodný reprezentant, team manager

VOLCANO, s.r.o.

Miesto práce
Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

propagácia a distribúcia našich vlastných produktov radu MEDI, podpora predaja, komunikácia so zákazníkmi, prípadné budovanie a vedenie vlastného pracovného tímu s našou podporou

Bezplatné zaučenie vybraných uchádzačov, nadštandardné finančné ohodnotenie a motivácia, osobnostný a profesionálny rast.
Po zaučení a dosiahnutí samostatnosti služobný telefón a firemný automobil KIA SPORTAGE SUV (ako JEDINÁ slovenská firma poskytujeme obchodným reprezentantom SUV :) ) aj na súkromné účely!

objednajte sa na termín osobného pohovoru s managerom firmy na tel. č. 0905 644 535, alebo mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie, bezúhonnosť,komunikatívnosť, kreativita, asertivita, schopnosť prispôsobiť sa požiadavkám firmy, cieľavedomosť, schopnosť prijať výzvy

Pod označením VOLCANO pôsobíme ako slovenská firma už vyše 20 rokov. Zaoberáme sa výrobou a distribúciou vlastných produktov najmä – masážne gély, pleťové mlieka a opaľovacie mlieka , ktoré sú vyvíjané a testované poprednými odborníkmi a určené pre širokú vrstvu obyvateľstva . Jedná sa o kvalitné a otestované výrobky dostupné pre každého. Je to hmatateľný produkt exkluzívne vyrábaný pre našu firmu.

Vďaka tomu, že máme pod kontrolou celý proces od vývoja žiadaného produktu cez jeho výrobu až po priamu distribúciu vlastnými obchodnými reprezentantmi, dosahujeme nielen nezávislosť ale aj výborný pomer medzi kvalitou a cenou .
To je dôvod prečo si môžeme dovoliť nastaviť finančné ohodnotenie lepšie ako ktokoľvek iný...
ID: 2563568  Dátum zverejnenia: 19.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1500 EUR/mesiac