Samostatný výskumný a vývojový pracovník I.

Vojenský technický a skúšobný ústav Záhorie

Miesto práce
Vojenský technický a skúšobný ústav Záhorie, Záhorie
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 280 EUR/mesiacosobné ohodnotenie + príplatok za pohotovosť pri zabezpečovaní opatrení v období krízovej situácie, rizikový príplatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Samostatné riešenie úloh rozvoja vedy a techniky. Plní činnosti vyplývajúce z akreditácie skúšobného laboratória (SL) bližšie špecifikované v Príručke kvality a ďalších súvisiacich dokumentoch SL.​

​Osem týždňov dovolenky podľa § 103 ods. 3 Zákonníka práce, tri dni plateného voľna v súlade s § 141 ods. 3 písm. a) a b)Zákonníka práce, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, preventívne lekárske prehliadky, 1x za 5 rokov rekondičný pobyt, príspevok na regeneráciu pracovnej sily, príspevok pri narodení dieťaťa, odmena pri životných jubileách, sociálna výpomoc pri dlhodobej práceneschopnosti, náhrada príjmu od 1. dňa dočasnej pracovnej neschopnosti vo výške 80% denného vymeriavacieho základu po dobu 10 dní, možnosť ubytovania, stravovanie v závodnej kuchyni.

Pracovný čas: pondelok až štvrtok 6,00-14,30hod., piatok 6,00-11,30 hod.​

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

bezúhonný

. výskumná, vývojová a skúšobná činnosť pre potreby rozvoja obranyschopnosti a bezpečnosti
Slovenskej republiky,
. výroba strojov a zariadení,
. technické testovanie, meranie a analýzy,
. vypracovanie koncepcií, štúdií, prognóz a rozvoj objektívnych metód zabezpečovania potrieb na úseku služieb obrany,

Kontakt

ID: 4803360  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 280 EUR/mesiac