Zmenový majster technického čistenia

Leadec s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

37,5 hod./ týždenne (nerovnomerne rozvrhnutá pracovná doba, z toho 1 predĺžená nočná zmena z nedele na pondelok)

Náplň práce:
• riadi, kontroluje a organizuje procesy technického čistenia zariadení u zákazníka
• v spolupráci s nadriadeným plánuje rozsah prác na nasledujúce obdobia
• vedie evidenciu realizovaných prác
• vedie evidenciu dochádzky pridelených zamestnancov
• zodpovedá za kvalitu prevedených prác
• spolupodieľa sa pri nábore nových pracovníkov
• zaškoľuje nových pracovníkov z pracovných postupov, BOZP a PO predpisov
• zodpovedá za dodržiavaní zásad BOZP a PO na pridelenom pracovisku
• vykonáva ostatné práce podľa pokynov nadriadeného

• motivujúce platové ohodnotenie,
• možnosť profesionálneho rastu v rámci spoločnosti,
• zamestnanecké príspevky.

Žiadosť o prijatie do zamestnania + profesný životopis zasielať mailom, faxom alebo poštou.
Záujemca o pracovné miesto musí v zmysle z.č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov poslať žiadosť + životopis s dodatkom:"Súhlasím, aby za účelom evidencie úchadačov o zamestnanie boli mnou poskytnuté osobné údaje spracované a evidované po dobu 1 roka, ak sa neuvedie inak. Po tomto období boli zlikvidované v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov."
Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SOU s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• komunikačné , organizačné a riadiace schopnosti
• skúsenosť s riadením kolektívu cca 50 ľudí
• vodičský preukaz skupiny B
• prax v riadení min 5 rokov
• prax v priemyselnom čistení 3 roky
• bezúhonnosť

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 18.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 560 zamestnancov a dosahuje obrat 27 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov. Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2889298  Dátum zverejnenia: 12.1.2017