Administratívny pracovník

Leadec s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Logistický park pri PSA, okres Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete spracovávať došlú a odoslanú poštu, objednávať kancelárske potreby, pomáhať vedúcim oddelení pri administratívnych prácach, vystavovať objednávky, vystavovať odberateľské faktúry, spracovávať došlé faktúry, viesť pokladňu na prevádzke, objednávať a spravovať stravné lístky, zabezpečovať zásobovanie kuchynky, v prípade návštev zabezpečovať občerstvenie, komunikovať so správnou logistického parku.

Čo Vám ponúkame?
- prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve
- možnosť plne uplatniť svoje organizačné schopnosti
- v prípade záujmu a angažovanosti možnosť časom rozšíriť Vašu agendu o rôzne odborné činnosti

Žiadosť + štrukturovaný životopis zasielať na uvedenú e-mailovú adresu, faxom alebo poštou.
Záujemca o pracovné miesto v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov zašle žiadosť o zamestnanie + životopis s dodatkom:"Súhlasím, aby za účelom evidencie uchádzača o zamestnanie boli mnou poskytnuté osobné údaje spracované a evidované po dobu 1 roka. ak sa nedohodne inak. Po tomto období boli zlikvidované v súlade zo Zákonom o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 18.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 560 zamestnancov a dosahuje obrat 27 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov. Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2845500  Dátum zverejnenia: 8.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou