PLC Technik (S7)

Leadec s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves (VW), Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-odstraňovanie softvérových a elektronických porúch v SPS a PLC riadiacich systémov automatizovaných výrobných zariadení
-vykonávanie korekcie riadiacich programov na základe analýz
-realizácia optimalizačných prác na výrobných zariadeniach

-práca v medzinárodnom koncerne
-práca s najmodernejšou technológiou v rámci
automobilového priemyslu
-práca v mladom a dynamickom kolektíve
-odborné školenia

Žiadosť + štrukturovaný životopis zasielať na uvedenú e-mailovú adresu, faxom alebo poštou.
Záujemca o pracovné miesto v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov zašle žiadosť o zamestnanie + životopis s dodatkom:"Súhlasím, aby za účelom evidencie uchádzača o zamestnanie boli mnou poskytnuté osobné údaje spracované a evidované po dobu 1 roka. ak sa nedohodne inak. Po tomto období boli zlikvidované v súlade zo Zákonom o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

-platná odborná spôsobilosť v elektrotechnike (min. § 22 Elektrotechnik)
-znalosť softwéru SIMATIC S7 je podmienkou
-spoľahlivosť, precíznosť, vytrvalosť
-vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu
-znalosť cudzieho jazyka výhodou

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 18.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 560 zamestnancov a dosahuje obrat 27 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov. Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2833063  Dátum zverejnenia: 30.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou