Elektro údržbár

Voith Industrial Services, s. r. o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves (VW), Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za bezporuchový stav výrobných zariadení
- odstraňovanie softvérových a elektronických porúch riadiacich systémov výrobných zariadení
- odstraňovanie zistených porúch elektrických zariadení počas výrobného procesu
- odstraňovanie zistených mechanických porúch výrobných zariadení počas výrobného procesu
- vykonávanie zásahov preventívnej údržby na zverených zariadeniach
- realizácia otpimalizačných prác na výrobných zariadeniach

 Zaujímavá a rôznorodá technicky a technologicky náročná práca na moderných technológiach v renomovanej medzinárodnej spoločnosti
 Možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
 Zodpovedajúce finančné ohodnotenie, výkonnostné odmeny a iné zamestnanecké odmeny
 Možnosť práce na iných projektoch v rámci SR

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Váš štrukturovaný životopis zasielajte na e-mailovú adresu denisa.sinicynova@voith.com. Do mailu vložte dodatok:
"Som oboznámený s tým, že moje osobné údaje budú uložené v databáze pre uchádzačov. S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov."
Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- stredoškolské vzdelanie technického smeru so zameraním elektrikár, elektrotechnik, elektromechanik
- odborná spôsobilosť v elektrotechnike (min. § 22),
- znalosť softwéru SIMATIC S7 na užívateľskej úrovni je výhodou
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke

Voith Industrial Services je medzinárodná spoločnosť, ktorá vznikla zlúčením spoločnosti DIW Service a Hörmann Slovakia. Sme dcéra nemeckého koncernu VOITH, európskeho lídra v oblasti služieb pre výrobný priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 18.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 500 zamestnancov a dosahuje obrat 20 mil. EUR. Voith Industrial Services poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov.
Pre viac informácii http://www.sk.voithindustrialservices.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Drobného 27
841 02 Bratislava
ID: 2821426   Dátum zverejnenia: 22.11.2016