Personalista

Leadec s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Drobného 27
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príprava a spracovanie personálnej agendy - vyhotovenie pracovných zmlúv, dohôd, dodatkov
-skončenie pracovného pomeru alebo dohody, vyhotovenie výstupných dokladov -aktualizácia platnosti dokladov, lekárske prehliadky, školenia
-práca s elektronickými službami sociálnej a zdravotnej poisťovne, komunikácia s poisťovňami
-vedenie personálnych spisov, archivácia
-riešenie pracovnoprávnych problémov
-aktívne vyhľadávanie a selekcia uchádzačov o zamestnanie
-organizovanie a vedenie výberového konania
-inzercia

-zaujímavá a rôznorodá práca v renomovanej medzinárodnej spoločnosti
-možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
-zodpovedajúce finančné ohodnotenie

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Štrukturovaný životopis spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru zasielajte na našu e-mailovú adresu. Do mailu vložte dodatok:
"Som oboznámený s tým, že moje osobné údaje budú uložené v databáze pre uchádzačov. S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov."
Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky

-dobrá znalosť Zákonníka práce - prax v personalistike min. 3 roky
-aktívny vodič
-aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je podmienkou
-znalosť práce s programom Softip je výhodou

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 23.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 560 zamestnancov a dosahuje obrat 27 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov. Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2763492  Dátum zverejnenia: 13.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou