Upratovač/-ka

Leadec s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie kancelárskych priestorov a sociálnych zariadení v priemyselnej zóne na letisku v Košiciach
- upratuje sa 1x v týždni, pracovná doba je od 6.00 do 16.00 hod.

Ponúkame:
- Prácu v medzinárodnej, stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za prejavený záujem.
Stručný životopis zasielajte na mailovú adresu : [email protected]
Termín uzávierky výberového konania - 17.10.2014.

S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax v oblasti upratovacích služieb vítaná

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 18.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 560 zamestnancov a dosahuje obrat 27 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov. Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1890622  Dátum zverejnenia: 7.10.2014