Regionálny riaditeľ

VOICE, s.r.o.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Prievidza, okres Trnava, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
13.10.2014
Mzdové podmienky (brutto)
2.000 - 4.000 EUR/mesiac, provízna forma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie teamu obchodných bartrových poradcov v regióne a tiež menežovanie bartrových obchodov v regióne. Organizovanie a koordinácia väčších projektov (investície, modernizácie)

Práca v najsilnejšej bartrovej spoločnosti na Slovensku, jedinej svojho druhu, možnosť profesionálneho rastu, vzdelávanie, dobré finančné ohodnotenie, dlhodobá spolupráca

Vašu žiadosť a profesný životopis pošlite na našu adresu e-mailom, alebo faxom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

menežment, obchod, ekonomika,

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Prax v riadení ľudí. Ochota sa ďalej vzdelávať. Schopnosť komunikovať s klientmi. Organizačné schopnosti koordinovať väčšie projekty / investície / pre svojich klientov.

Sme jediná profesionálna clearingová spoločnosť (moderný súčasný barter)na Slovensku a v Čechách s dlhoročnou praxou -od roku 1996. Máme vlastný efektívny obchodno-zúčtovací systém, t.j. vlastné platobné prostriedky popri eurách. Svojim klientom vyťažujeme zákazkami ich nevyťažené voľné kapacity. Prostredníctvom nášho obchodného systému môžu naši klienti svojim dodávateľom platiť pri svojich nákupoch - svojimi produktami prípadne službami, čo je pre nich v tejto dobe zaujímavé. Tiež poskytujeme našim klientom, ktorí sa chcú rozvíjať a modernizovať - výhodné tovarové úvery.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 325887  Dátum zverejnenia: 26.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.000 - 4.000 EUR/mesiac, provízna forma