Regionálny partner

VOICE, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.10.2015
3.000 - 4.000 EUR/mesiac, Provízna forma odmeňovania podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytvorenie a riadenie teamu obchodných bartrových poradcov, konzultantov v rámci regionálneho zastúpenia. Tiež menežovanie a koordinácia bartrových obchodov v regióne - s použitím našich vlastných bartrových peňazí, ktoré sa používajú v bartrovom systéme Superbarter. Organizovanie a koordinácia väčších projektov (investície, modernizácie, developerské projekty, združené investície,...)

Práca v najsilnejšej bartrovej spoločnosti na Slovensku, jedinej svojho druhu, možnosť profesionálneho aj osobnostného rastu, dobré finančné ohodnotenie, dlhodobá perspektívna spolupráca, možnosť vybudovať vlastné bartrové podnikanie

Vašu žiadosť a profesijný životopis so zameraním na popis Vášho doterajšieho podnikania, úspechov ktoré ste v ňom dosiahli, pošlite na našu adresu e-mailom, vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor, ktorý sa koná v Trenčíne, v sídle firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Táto spolupráca je vhodná iba pre úspešných podnikateľov, ktorí majú zabehnuté funkčné podnikanie a hľadajú pre seba novú hru, novú výzvu. Prevádzkovať v regióne obchodný systém, ktorý disponuje vlastnými platobnými prostriedkami je iba pre tých najlepších. Vyžadujeme prax v riadení ľudí, budovaní teamov. Tiež je potrebná ochota sa ďalej vzdelávať, schopnosť veľmi dobre komunikovať, organizovať a koordinovať väčšie projekty / investície / pre seba a svojich klientov.

Sme jediná profesionálna clearingová spoločnosť (moderný súčasný barter)na Slovensku a v Čechách s dlhoročnou praxou -od roku 1996. Máme vlastný efektívny obchodno-zúčtovací systém, t.j. vlastné platobné prostriedky popri eurách. Svojim klientom vyťažujeme zákazkami ich nevyťažené voľné kapacity. Prostredníctvom nášho obchodného systému môžu naši klienti svojim dodávateľom platiť pri svojich nákupoch - svojimi produktami prípadne službami, čo je pre nich v tejto dobe zaujímavé. Tiež poskytujeme našim klientom, ktorí sa chcú rozvíjať a modernizovať - výhodné tovarové úvery.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2105231  Dátum zverejnenia: 16.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.000 - 4.000 EUR/mesiac, Provízna forma odmeňovania podľa výsledkov