Marketing manažér & digital manažér & Content manažér

VOGUS, s.r.o.

Miesto práce
Kmeťkova 1, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý chápe pojmu a zmyslu MARKETING. Hľadáme človeka, ktorý nedramatizuje a nesťažuje si. Hľadáme človeka, ktorý funguje spôsobom, že všetko sa dá keď sa chce. Hľadáme pozitívne naladeného workoholika. Naplň práce bude prevažne:
1. Analyzovanie potrieb klienta a následne potreby trhu a potreby potenciálnych zákazníkov (následne keď je to jasné čo asi tak treba...)
2. Vytváranie marketingových plánov s cieľom podpory predaja (vytvorenie mapy postupu)
3. Vytváranie zadaní pre realizačný team (grafik, fotograf, programátor, promotér, tlačiar ...) s cieľom podporyúspečný OUTFLOW
4. Vytváranie PR kampaní čo majú hlavu a pätu
5. Vytváranie Mediálnych plánov (čo, kde, kedy, akou formou, za koľko)
6. Vytváranie Digitálnych kampaní na webe (čo, kde, kedy, akou formou, za koľko)
7. Vytváranie obsahu na webe (obsah predáva, prelinkovania)
8. Je jasné, že musíš mať kreatívne myslenie s cieľom podpory predaja (vytvorenie mapy postupu)
9. Manažmenť realizačného teamu (aby sa dodržiavali termíny a neuleteli si ľudia od hlavnej myšlienky - zabraňovaniu zmätkov)
10. Digitálny drak a šprtal na internete (musíš vedieť základy a princíp SEO, rozumieť sociálnym sieťam a sledovať všetko, aby sme boli najlepší a aby sme boli všade, aby sme boli pred konkurenciou)

Ak si sa tu našiel a všetko toto zvládneš, hľadáme práve teba! Máme skúsenosti a máme know how. Sme spoločnosť, ktorá spolupracuje s reklamnou agentúrou a našiel by si si uplatnenie ako Marketér pre konkrétnu uznávanú značku a aj ako MULTIFUNKČNÝ crossline Marketér (offline a online) pre reklamnú agentúru s dlhoročnou praxou.

Sme menší ale o to lepší team, no a hlavne sa u nás veľa naučíš, lebo nikto ťa tu nebude viesť za ručičku. Veci si budeš musieť urobiť sám a prípadne došťudovať to čo nevieš. Fungujeme princípom, všetko sa dá. Hľadáme prínos do teamu a nie brzdu teamu a nie brzdu teamu, ktorá nás zavalí miliardami otázok. V reklame je život náročný a preto potrebujeme workoholika a bojovníka. Keď si urobíš svoju prácu dobre, všetci budú happy a ty si budeš môcť robiť kávu v agentúre ako 1. :D
Počítač, telefón dostaneš a ak sa osvedčíš - vieme ponúknuť aj automobil ľudovej značky. Ak bude treba - dostaneš rýchlokurz, lebo nikto múdry z neba nespadol a ostatné sa už vyskilluješ sám. Na všetkom sa dá u nás dohodnúť. Robíme pre veľké značky a môžeš byť súčasťou niečoho veľkého. Ostatné výhody sa dozvieš na pohovore osobne.

Pošli prosím svoj životopis, motivačný list a prípadne referencie na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

masmediálna koumunikácia, marketing, reklama, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
HTML - Základy
CSS - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Cieľavedomosť
Lojalita
Pozitivizmus
Multitasking - budeš pracovať na viac veciach súbežne
Skúsenosti s Marketingom, grafikou, digitalom, tlačou, PR ...
Pracovitosť
Bojovnosť

Sme spoločnosť zaoberajúca sa dovozom a distribúciou liečivej a estetickej kozmetiky a zdravotníckych pomôcok tej najvyššej akosti a funkčnosti. Viac na www.collagen-placenta.eu, www.kamedis.sk, www.nosnoreplus.com

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2932597  Dátum zverejnenia: 20.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou