Čašník/čašníčka

Vodárenská s.r.o.

Miesto práce
City Hotel, Vodárenská 6, 040 01 Košice, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vyučeného čašníka/čašníčku pre prácu v City Hotel***. Ponúkame prácu v mladom kolektíve, profesijný rast, zacvičenie sa.
Požiadavky: výučný list alebo hygienické minimum, zdravotný preukaz.

Uchádzači o uvedené pracovné miesto budú kontaktovaní telefonicky. Pohovory budú uskutočnené denne, preto prosíme o trpezlivosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, milé vystupovanie, príjemný vzhľad, flexibilita, ochota učiť sa nové veci

City Hotel*** je malý hotel v tichom prostredí na Vodárenskej ulici. Svojím návštevníkom poskytuje ubytovanie v 15 izbách. V priestoroch hotela sa nachádza štýlová reštaurácia. Hotel disponuje bezplatným parkoviskom a wifi pripojením.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1352403  Dátum zverejnenia: 26.8.2015