Murár

VoBo servis, s.r.o.

Miesto práce
Kalná nad Hronom, Nitriansky kraj, okres Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
18.06.2017
600 - 1000 EUR/mesiac, kombinácia hodinovky a výkonového príplatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zamestnanie pre murárov a pomocných murárov, robotníkov na naše stavby rodinných radových domov, alebo pasívnych a nízko-energetických domov v Nitrianskom kraji.

- zázemie spoľahlivej firmy s výborným kolektívom
- možnosť osobnostného a odborného rastu
- výhodné nákupy tovarov sortimentu súvisiaceho s činnosťou spoločnosti pre osobné potreby v našich stavebninách za nákupné ceny
- motivujúce ohodnotenie, výhodou je aj možnosť zarobiť podľa výkonu a plnenia plánov
- samozrejmosťou sú zabezpečené obedy priamo na stavbách

Prosíme v životopise, alebo v žiadosti uviesť skúsenosti zo stavieb. Výberové konanie sa robí dvojkolovo.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme najmä tímových hráčov, nie sólistov :-) Pozícia je vhodná aj pre menej skúsených murárov. Ochota učiť sa je veľkou výhodou.
Ambícia viesť menšiu skupinu pracovníkov je tiež vítaná.

Výstavba nízko-energetických a pasívnych domov na kľúč, projektovanie rodinných domov a predaj projektov spoločnosti Z500.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3066463  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1000 EUR/mesiac, kombinácia hodinovky a výkonového príplatku