Billing representative / Špecialista fakturácie a platieb

VNET a.s.

Miesto práce
Nám. hraničiarov 39, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava podkladov pre účtovníka (prijaté doklady)
fakturácia
všeobecná administratívna agenda
komunikácia s klientmi
kontrola dokladov
pokladňa a evidencia pokladne

Čo ťa u nás čaká?
Budeš súčasťou mladého zapáleného tímu
Mať príležitosť neustále sa vzdelávať a rásť
Mať skvelý priestor na sebarealizáciu
Kolegovia ťa budú motivovať a inšpirovať
Oddychová zóna so stolným futbalom, skvelé raňajky a zábavné firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola - osobný pohovor. Pracovný životopis zasielať e-mailom na uvedenú adresu, s vyjadrením súhlasu so spracovaním poskytnutých osobných údajov. Do e-mailu, prosím, uveďte názov pozície o ktorú sa uchádzate. Na osobný pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené kritéria. Odpovede sprostredkujeme len pozvaným kandidátom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koncepčné a analytické myslenie
Silná orientácia na detail
Schopnosť prioritizovať úlohy a dodržiavať termíny
Dobré komunikačné schopnosti a proklientské cítenie
Samostatnosť a vlastná iniciatíva pri riešení úloh
Motivácia neustále učiť sa a napredovať
Vhodné aj pre absolventa s praxou počas školy na finančom/účtovnom oddelení

Sme spoločnosť, ktorá vznikla pred viac ako dvadsiatimi rokmi s cieľom poskytovať cenovo dostupný a výkonný internet. Dnes patríme medzi významných hráčov v oblasti biznis internetového pripojenia, disponujeme stovkami kilometrov vlastnej optickej siete a svoje portfólio služieb neustále rozširujeme. Rozvíjame sa ako systémový integrátor a poskytovateľ manažovaných služieb, sústreďujeme sa na poskytovanie cloudových služieb, kyberbezpečnosti a aktívne sa podieľame na výskume a vývoji, najmä v oblasti umelej inteligencie. Najväčšou devízou VNETu sú však naši ľudia, ktorí spojili svoje sily na vytváranie riešení s hlbokým pochopením potrieb zákazníka, individuálnym prístupom a špičkovou podporou vo všetkých smeroch. Spoločne ťaháme za jeden povraz a prinášame na trh inovatívne a zákazníkmi cenené riešenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2990879  Dátum zverejnenia: 30.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou