Operátor/ka technickej podpory

VNET a.s.

Miesto práce
Nám. hraničiarov 39, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytovanie profesionálneho zákazníckeho servisu prostredníctvom telefónu, e-mailu a chatu
- Analyzovanie problémov, riešenie otázok a požiadaviek zákazníkov
- Aktívna spolupráca s ostatnými úrovňami technického oddelenia
- Monitoring zákazníckych liniek (služieb) vo zverených systémoch
- Práca s informačným systémom a diagnostickými nástrojmi
- Dodržiavanie štandardov telefonickej komunikácie v súlade s komunikačnou stratégiou spoločnosti
- Zabezpečovanie správnosti a úplnosti poskytovaných informácií zákazníkom

- Práca v mladom zapálenom tíme
- Priateľské vzťahy na pracovisku
- Kolegovia ktorí motivujú a inšpirujú
- Príležitosť vzdelávať sa a rásť
- Zvýhodnené členstvo v jednom z najväčších fitnescentier v Bratislave
- Oddychová zóna so stolným futbalom, skvelé raňajky a zábavné firemné akcie
- Zľavy na celé portfólio produktov spoločnosti
- Príplatky za prácu nadčas, v noci, cez víkend alebo štátny sviatok

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám prosím, zašlite váš životopis.
Nie sme klasicke "call centrum", nejde o obvolavanie klientov a stereotipnú prácu bez možnosti posunu. U nás sa nudiť nebudete :).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Schopnosť rýchlo sa učiť a chápať technické súvislosti
- Príjemné vystupovanie a dobré komunikačné zručnosti
- Schopnosť sústrediť sa na detaily a dodržiavať dohodnuté postupy
- Záľuba v komunikácii s ľuďmi
- Odolnosť voči stresovým situáciám
- Prozákaznícka orientácia
- Motivácia učiť sa stále niečo nové
- Samostatnosť a vlastná iniciatíva pri riešení problémov
- Komunikatívnosť a schopnosť pracovať v tíme
-Túžba po osobnostnom a kariérnom raste

We have extensive experience in providing comprehensive telecommunication solutions, from guaranteed internet connections, through cloud services, webhosting, voice solutions to comprehensive services for your home.
We offer cutting-edge technology space for client equipment in 3 data centres and our data rooms serve roughly 20% of the Slovak internet. Altough VNET is a trueborn Slovak business, in its 10 years it has gained an important position among global players. Our main strengths are long-term experience and great team passionate about telecommunications, and the latest technologies and solutions that simply work.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VNET a.s.
Nám. Hraničiarov 39
851 03 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2066575   Dátum zverejnenia: 19.9.2016