Servisný technik

VNET a.s.

Miesto práce
Námestie Hraničiarov 39, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Štrukturovaná kabeláž
Práca na optických sieťach
Trasovanie káblov
Konfigurácia zariadení
Servis existujúcich klientov
Práca na technickej podpore
Práca v špičkovom dátovom centre
Inštalácia rádiových spojov

Variabilita pracovných úloh – s nami sa nudiť nebudeš
Práca so špičkovými technológiami
Práca v mladom zapálenom tíme
Získaš príležitosť vzdelávať sa a rásť
Služobné auto a telefón
Oddychová zóna so stolným futbalom, skvelé raňajky a zábavné firemné akcie
Množstvo ďalších zamestnaneckých výhod a benefitov

Do e-mailu, prosím, uveďte názov pozície o ktorú sa uchádzate.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia LAN/WAN - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrá znalosť hardware (prehľad a možnosti využitia v praxi)
Základné opravy a diagnostika PC/notebookov
Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa §21 vyhl. MPSVaR SR je podmienkou
Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa §21 vyhl. príp. §23 MPSVaR SR - výhodou
SŠ technického zamerania so špecializáciou na informačné technológie
Základná znalosť problematiky sieťových technológií (CCNT výhodou)
Manuálna šikovnosť a zručnosť
Flexibilita a pohotové reakcie
Analytické myslenie, multi-tasking, proaktívne riešenie problémov
Elektrotechnicke vzdelanie výhodou
Dobré komunikačné zručnosti a proklientský prístup
Samostatnosť a vlastná iniciatíva pri riešení problémov
Motivácia učiť sa nové zručnosti a technológie

We have extensive experience in providing comprehensive telecommunication solutions, from guaranteed internet connections, through cloud services, webhosting, voice solutions to comprehensive services for your home.
We offer cutting-edge technology space for client equipment in 3 data centres and our data rooms serve roughly 20% of the Slovak internet. Altough VNET is a trueborn Slovak business, in its 10 years it has gained an important position among global players. Our main strengths are long-term experience and great team passionate about telecommunications, and the latest technologies and solutions that simply work.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VNET a.s.
Nám. Hraničiarov 39
851 03 Bratislava
ID: 1641184   Dátum zverejnenia: 8.11.2016