PHP programátor/developer

VM Telecom, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Programovanie rôznych častí interného informačného systému
- Programovanie nástrojov na správu telekomunikačných systémov
- Programovanie webových aplikácií pre zákazníkov
- Programovanie časti webovej stránky
- Web services ( SOAP, REST )

- Mladý a príjemný kolektív v rozvíjajúcej sa firme
- Prístup k rôznym technológiám
- Flexibilný pracovný čas
- Rozvíjajúca sa firma, kde môžeš vidieť výsledky tvojej práce

V prípade, že máte akékoľvek referencie na Vašu práce/projekty, prosím, zahrňte ich do CV alebo do motivačného listu.

Táto ponuka je vhodná aj pre študentov a absolventov vysokých škôl s technickým zameraním. Prax nie je nevyhnutná, ale predstavuje výhodu.

Životopis, prosím, posielajte v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
AJAX - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Nutná znalosť aspoň nejakého frameworku ( Nette, Zend... )
- Znalosť OOP a architektúry MVC - pokročilý
- Práca s verzionovacím systémom SVN/GIT výhodou
- PostgreSQL - výhodou

- Schopnosť a ochota rozvíjať svoje vedomosti
- Analytická myseľ, efektivita a schopnosť logicky uvažovať v problémových situáciach
- Flexibilita, samostatnosť, tvorivosť a spoľahlivosť
- Grafické cítenie výhodou
- Tímový hráč

VM Telecom pôsobí na medzinárodnom telekomunikačnom trhu od roku 2008. Na Slovensku poskytujeme služby pod značkou VIPTel.

Zameriavame sa na firemných zákazníkov, ktorým ponúkame komplexné hlasové riešenia prostredníctvom telefónnych ústrední a iných služieb na mieru. Staviame na vynikajúcej zákazníckej a technickej podpore a na kvalitných technologických riešeniach.

Disponujeme robustnou telekomunikačnou infraštruktúrou, ktorá umožňuje poskytovanie hlasových služieb s prvotriednou kvalitou hlasu a viacnásobným zabezpečením siete proti výpadkom.

Viac informácií sa nachádza na www.viptel.sk a www.vmtele.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2156898  Dátum zverejnenia: 9.10.2015