Práca v skladoch - Holandsko

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Hug, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
18.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
€5.50- €9.50 na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holándskeho zamestnávateľa hľadáme šikovných ludí do skladov a produkcie. Náplňou práce je vykladanie, nakladanie, balenie, etiketovanie, scanovanie a váženie tovaru rôzneho druhu. Práca je pre flexibilných ľudí, ktorí nemajú problém pracovať v rôznych sektoroch spracovania tovaru.
Pracovná doba: cca 40 hod/týždenne/, v prípade potreby sú možné nadčasy.
Ubytovanie je v domoch alebo penziónoch
Výška nájmu závisí od veku kandidáta a platí sa týždenne /od 35eur do 92,50 eur/
Doprava do práce je individuálna / auto, autobus, bicykel /
Mzda závisí od veku zamestnanca
Možnosť práce nad čas
Mzda je vyplácaná mesačne

- Práca na Holandsku zmluvu
- Zabezpečené ubytovanie
- Možnosť zdokonaliť sa v jazyku
- Možnosť čerpania záloh
- Možnosť vrátenia daní
- Overený zamestnávateľ
- Zaškolenie zamestnancov

V prípade záujmu nám zašlite váš životopis v Anglickom alebo Nemeckom jazyku na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Stabilná Holandska firma hľadá ľudí pre produkciu a sklady počas celého roka.

Logistics
Food
Industry & Packaging
Care
About T & S Group

Who we are and what we do!
T&S Group has grown into a leading company in the international recruitment business.
We have over ten years experience organising, mediating and accompanying T&S flexworkers from countries such as Poland, Romania, Slovakia and Hungary into the Dutch labour market. Over the years we successfully developed our own strategy. We specialize in the following Branches:

Logistics - Food - Industry - Care

Each day T&S provides work for approximately 800 Temporary workers through our clients across the Netherlands. Amongst those workers are Order-Pickers, Logistic’s Staff and Reach-Truck-Drivers.
Shortage in your workforce? Contact us today and learn more about our flexible solutions!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Flexibilita, chuť pracovať a učiť sa, jazyk na požadovanej úrovni

VM Recruitment poskytuje profesionálne služby uchádzačom o zamestnanie a zamestnávateľom. A s našimi dlhodobými skúsenosťami sme sa naučili, že personálne obsadenie nie je číselná hra - je to podnik, ktorý vytvára a váži si medziľudské vzťahy. Preto kladieme dôraz na počúvanie, vedenie správnym smerom a prispôsobovaniu sa pracovnému trhu.

S našim tímom ponúkame riešenia na mieru, ktoré uspokoja vaše individuálne potreby. Spolupracujeme s poprednými organizáciami, a vyvinuli sme si pozitívnu reputáciu v našom odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3081157  Dátum zverejnenia: 26.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: €5.50- €9.50 na hodinu