Práca v suchých skladoch- Anglicko £8.70- £14.09 (preplácané nadčasy a víkendy) Najnižšie náklady na vycestovanie!

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Spojené kráľovstvo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
9 - 14 EUR/hod.1800 - 2300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priamo pre anglického zamestnávateľa hľadáme šikovných ľudí do skladov v Readingu, Didcote, Bristole, Manchestri, Sheffielde, Birminghame a iných.
Náplňou práce je vykladanie, etiketovanie, balenie, scanovanie a váženie rôzneho druhu tovaru.
Práca je vhodná pre mužov, ženy, páry, ktorí nemajú problém pracovať v rôznych sektoroch spracovania tovaru -podľa Vášho výberu. Zamestnávame počas celého roku.

Výška mzdy je £8.70- 14.09 libier na hodinu
Pracovná doba :
cca 40 hod./ týždenne - nadčasy sú možné každý deň
Mzda je vyplácaná na bankový účet zamestnanca, naša agentúra vybavuje účet alebo OnePay kartu.
Doprava do práce je individuálna - autobus, vlak, vlastné auto, bicykel.

Ubytovanie:
Zabezpečené zamestnávateľom v domoch, ktoré sú kompletne zariadené. Kandidáti sú ubytovaní po 2 na izbe alebo podľa dohody. Všetky informácie dostávaju aplikanti pred odchodom do UK. Výška nájmu na týždeň je od 60 do 80 libier.
Transport z letiska:
Možnosť zabezpečiť vyzdvihnutie z akéhokľvek letiska po dohode

- Príplatky za prácu cez Víkend, nadčas a nočnú smenu
- Anglická zmluva na trvalý pracovný pomer
- Vypracovaný plán cesty až na miesto určenia
- Zabezpečené ubytovanie a transport z letiska
- Možnosť zdokonalenia sa v cudzom jazyku
- Výplata je každý týždeň na účet kandidáta
- Asistencia počas celej doby pobytu
- Možnosť vrátenia daní na konci roka
- Overený zamestnávateľ
- Možnosť nadčasov kždý deň
- Zaškolenie v danom obore, platený tréning

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti logistiky a distribúcie tovaru, ako sú potraviny, oblečenie a zmiešaný tovar.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nie je potrebná prax v odbore
- pre niektoré pozície nie je potrebná znalosť anglického jazyka

Profesionálne sprostredkovanie práce do zahraničia. Pracovníci agentúry majú spolu 20 ročne osobné skúsenosti zamestnávania do krajín EU a pôsobenia mimo Slovenskej Republiky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3080922  Dátum zverejnenia: 25.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9 - 14 EUR/hod.1800 - 2300