Projektant - Autocad

VM PROJEKT, s.r.o.

Miesto práce
Bojnická 3, 831 04 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohoda
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a vypracovanie kompletnej projektovej dokumentácie pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie, realizáciu projektu a spracovanie skutkových stavov stavby.

Projektant pozemných stavieb, ktorý bude v kolektíve alebo samostatne zabezpečovať a neskôr viesť:
- projekty
- komunikáciu s projekčným tímom spoločnosti
- komunikáciu so zadávateľom
- celkovú koordináciu projektu
- autorský dozor predmetných stavieb

Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
Možnosť profesného rastu a rozvoja
Mladý pracovný kolektív
Zázemie v perspektívnej a etablovanej spoločnosti
Práca na zaujímavých projektoch
Firemné benefity

Rozširujeme náš pracovný kolektív o perspektívnych projektantov (AUTOCAD). Prax v odbore podmienkou. V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím Vaše CV na e-mail: cechova@vmprojekt.sk. Vo Vašich e-mailoch uvádzajte, prosím, súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorý budú spĺňať naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
Autodesk Revit Architecture - pokročilý
Microsoft Project - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Projektant
2

Projektovanie v iných 3D programoch výhodou.

Dobrá priestorová predstavivosť, dôraz na kvalitu a detaily, zodpovednosť, flexibilita, tímový hráč, aktívny vodič.

Projekčno - inžinierska spoločnosť. Predmetom činnosti spoločnosti je spracovanie komplexných projektov občianskych a priemyselných stavieb a inžinierske služby spočívajúce v zabezpečovaní právoplatných povolení a autorských dozorov. Spolupracujeme z TOP organizáciami v jednotlivých segmentoch na Slovenskom trhu.

Bojnická 3
831 04 Bratislava
ID: 2573569   Dátum zverejnenia: 3.5.2017