Projektant - Autocad

VM PROJEKT, s.r.o.

Miesto práce
Bojnická 3, 831 04 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohoda
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a vypracovanie kompletnej projektovej dokumentácie pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie, realizáciu projektu a spracovanie skutkových stavov stavby.

Projektant pozemných stavieb, ktorý bude v kolektíve alebo samostatne zabezpečovať a neskôr viesť:
- projekty
- komunikáciu s projekčným tímom spoločnosti
- komunikáciu so zadávateľom
- celkovú koordináciu projektu
- autorský dozor predmetných stavieb

Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
Možnosť profesného rastu a rozvoja
Mladý pracovný kolektív
Zázemie v perspektívnej a etablovanej spoločnosti
Práca na zaujímavých projektoch
Firemné benefity

Rozširujeme náš pracovný kolektív o perspektívnych projektantov (AUTOCAD). Prax v odbore výhodou. V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím Vaše CV na e-mail: cechova@vmprojekt.sk. Vo Vašich e-mailoch uvádzajte, prosím, súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorý budú spĺňať naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.4.2017 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
Autodesk Revit Architecture - pokročilý
Microsoft Project - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Projektant

Projektovanie v iných 3D programoch výhodou.

Dobrá priestorová predstavivosť, dôraz na kvalitu a detaily, zodpovednosť, flexibilita, tímový hráč, aktívny vodič.

Projekčno - inžinierska spoločnosť. Predmetom činnosti spoločnosti je spracovanie komplexných projektov občianskych a priemyselných stavieb a inžinierske služby spočívajúce v zabezpečovaní právoplatných povolení a autorských dozorov. Spolupracujeme z TOP organizáciami v jednotlivých segmentoch na Slovenskom trhu.

Bojnická 3
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Čechová
Tel.: +421(0) 2 212 920 10
E-mail: poslať životopis
ID: 2573569   Dátum zverejnenia: 20.3.2017