Projektant - Autocad junior

VM PROJEKT, s.r.o.

Miesto práce
Bojnická 3, 831 04 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zakresľovanie skutkových stavov v 3D programoch, neskôr projektant pozemných stavieb, ktorý bude v kolektíve alebo samostatne zabezpečovať a časom viesť:
- projekty
- komunikáciu s projekčným tímom spoločnosti
- komunikáciu so zadávateľom
- celkovú koordináciu projektu
- autorský dozor predmetných stavieb

Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
Možnosť profesného rastu a rozvoja
Mladý pracovný kolektív
Zázemie v perspektívnej a etablovanej spoločnosti
Práca na zaujímavých projektoch
Firemné benefity

Rozširujeme náš pracovný kolektív o perspektívnych projektantov (AUTOCAD). Pozícia je vhodná pre absolventa STU Stavebná fakulta, alebo študenta min. 4-5.ročníka s ukončeným Bc. V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím Vaše CV na e-mail: [email protected]. Vo Vašich e-mailoch uvádzajte prosím súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorý budú spĺňať naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné stavby

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Project - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projektant

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť a zanietenie pre prácu. Dobrá priestorová predstavivosť, dôraz na kvalitu a detaily, zodpovednosť, flexibilita, tímový hráč, aktívny vodič.

Projekčno - inžinierska spoločnosť. Predmetom činnosti spoločnosti je spracovanie komplexných projektov občianskych a priemyselných stavieb a inžinierske služby spočívajúce v zabezpečovaní právoplatných povolení a autorských dozorov. Spolupracujeme s TOP organizáciami v jednotlivých segmentoch na Slovenskom trhu.
ID: 2170850  Dátum zverejnenia: 13.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou