Projektant pozemných stavieb

VM PROJEKT, s.r.o.

Miesto práce
Pluhová 2, v blízkosti OC POLUS, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a vypracovanie kompletnej projektovej dokumentácie pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie a realizáciu projektu.

Projektant pozemných stavieb, ktorý bude samostatne v kolektíve, prípadne samostatne zabezpečovať a viesť:
- projekty
- komunikáciu s projekčným tímom spoločnosti
- komunikáciu so zadávateľom
- celkovú koordináciu projektu
- autorský dozor predmetných stavieb.

Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
Možnosť profesného rastu a rozvoja
Mladý pracovný kolektív
Zázemie v perspektívnej a etablovanej spoločnosti
Práca na zaujímavých projektoch
Firemné benefity

Pozícia vhodná najmä pre absolventa STU Stavebná fakulta. V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím Vaše CV na e-mail: [email protected]. Vo Vašich e-mailoch uvádzajte prosím súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorý budú spĺňať naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Autodesk Revit Architecture - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projektant

Počet rokov praxe

3

Dobrá priestorová predstavivosť, dôraz na kvalitu a detaily, zodpovednosť, flexibilita, tímový hráč, aktívny vodič.

Projekčno - inžinierska spoločnosť. Predmetom činnosti spoločnosti je spracovanie komplexných projektov občianskych a priemyselných stavieb a inžinierske služby spočívajúce v zabezpečovaní právoplatných povolení a autorských dozorov. Spolupracujeme s TOP organizáciami v jednotlivých segmentoch na Slovenskom trhu.
ID: 1975177  Dátum zverejnenia: 11.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou