Obchodná zástupkyňa pre pletacie priadze

VLNIKA s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
16.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
600 - 1.000 plus prémie podle dosažených výsledků

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma VLNIKA je zavedený dodavatel přízí pro pletení a háčkování jak v ČR, tak i na Slovensku. Vaším úkolem bude sjednávání objednávek na obchodech s přízemi a galanterií v oblasti cca do 100 km kolem vašeho bydliště. V nabídce budete mít příze pro ruční pletení a háčkování, pletací potřeby a doplňky plus další zajímavý sortiment firmy. Zboží nebudete vozit s sebou ani nebudete vybírat peníze. Sjednané objednávky budete odesílat elektronicky k vyřízení do skladu.
Základem této práce je jednání s lidmi. Pomůckami vám budou tablet, vzorky a vaše komunikační dovednosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- v případě plnění zadaných cílů týden dovolené navíc
- firemní automobil
- tablet
- oblast vašeho působení bude jen vaše, nebudete se o ni s nikým dělit a přetahovat
- mzda je závislá na pracovních výsledcích a není nijak omezena
- přímá a rychlá komunikace se všemi částmi firmy
- provozní náklady samozřejmě hradí zaměstnavatel
- složkou mzdy jsou diety

Informace o náboru

V případě zájmu pošlete životopis, foto a krátký průvodní dopis vysvětlující, proč se o pozici ucházíte a jaký je váš vztah k obchodu a pletení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro tuto práci potřebujete dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, příjemné a pozitivní vystupování a dobré jednání s lidmi. Pletací a/nebo háčkovací dovednosti, znalost přízí, kreativitu a nadšení pro pletení/háčkování a obchod. Nutná je časová nezávislost, výhodou je alespoň krátká praxe v prodeji. Žádné exekuce vedené proti vám.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

VLNIKA s.r.o. je jedním z největších distributorů přízí pro ruční pletení v ČR s nejširší nabídkou druhů a barev skladem. Máme zkušenosti i s prodejem do zahraničí, zejména na Slovensko, do Polska a do Německa. Velmi dobré ceny našich přízí a řada možností pro slevy vám poskytují prostor pro dosažení velmi dobrých výsledků a nadstandardního ohodnocení.
Ve firmě dbáme na udržení přátelské atmosféry a pohody, které jsou základem výborných vztahů mezi zaměstnanci a pomáhají k plnění obchodních cílů a stálému růstu firmy.
ID: 2947202  Dátum zverejnenia: 21.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1.000 plus prémie podle dosažených výsledků