Sales manager

VLan s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nové Zámky, Šaľa, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žiar nad Hronom, Košický kraj, Košice, Rožňava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ambiciózny a máš vždy plno nápadov, ako robiť veci lepšie? Chceš pracovať z domu?
Ovládaš dokonale maďarský jazyk slovom a písmom?
Baví ťa kancelárska práca, ale tiež sa bez váhania posadíš za volant a vyrazíš na obchodné rokovanie?
Túžiš po práci, ktorá bude pre teba výzvou?
Chceš byť súčasťou mladej, progresívnej firmy a rásť spolu s ňou?
Si komunikatívny a vieš si získať ľudí?
Ak si na všetky otázky odpovedal ÁNO, hľadáme práve teba!
Hlavnou náplňou tvojej práce bude:
- starostlivosť o firemnú www. stránku v maďarskom jazyku
- vybavovanie objednávok
- fakturácia
- zákaznícky servis – mail, telefón
- osobný kontakt s klientom
- hľadanie nových obchodných príležitostí na maďarskom trhu
- vypracovávanie reportov

- motivujúce finančné ohodnotenie
- dodatočné finančné ohodnotenie dosiahnutých výsledkov
- služobný telefón
- služobný notebook
- služobné vozidlo podľa potreby

Životopis spolu s prezentáciou uchádzača prostredníctvom e-mailu je potrebné zaslať najneskôr do 7.10.2016.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, obchod, marketing, IT

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nadpriemerné zručnosti pri práci s počítačom, schopnosť správy internetovej prezentácie firmy, digitálny marketing
Vysoká samostatnosť
Orientácia na zákazníka
Práca s počítačom
Precíznosť a aktívny prístup k práci
Schopnosť práce v kolektíve
Základy anglického jazyka výhodou (občasné preklady manuálov)

Sme spoločnosť zaoberajúca sa predajom tovaru - alkohol testerov a iných testerov a testov na internete. Vyznávame názor, že najlepšou reklamou je spokojný zákazník, a preto je náš prístup ku klientovi vždy osobný a individuálny. Práve tým sa odlišujeme od iných predajcov na trhu a práve to očakávame aj od teba!

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

VLan s.r.o.
Rastislavova 20
900 26 Slovenský Grob