Elektrikár/ Elektrorinštalatér/ Pomocné elektrikárske práce Nemecko

Vladislav Choma - VES

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.08.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montážne a inštalačné práce v odbore chladiarenskej techniky, práca podľa projektovej dokumentácie pod vedením skúsených spolupracovníkov.
Platové podmienky 14 až 17 Eur/hod. pre živnosť. Ubytovanie zabezpečené. V prípade vyslania zamestnanca na montážne práce ubytovanie zabezpečené a hradené. Cesta z ubytovacích priestorov na pracovisko je zabezpečená a hradená.
Práca vhodná pre jednotlivcov. Vhodná aj pre pomocníkov bez elektrotechnického vzdelania.
Po dohode možnosť turnusovej práce v cykloch navrhnutých od uchádzača.

Dlhodobá spolupráca s americkou firmou zaoberajúca sa chladiarenskou technikou na celou svete. Možnosť finančného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedná a kvalitná práca, chuť vzdelávania sa v obore a v jazyku.

Spoločnosť sa zaoberá montážou a opravami vysokokapacitnej chladiarenskej techniky.
ID: 3114305  Dátum zverejnenia: 27.6.2017